# ZW-10-11-G-D-630-100
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-10-11-G-D-630-100
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-11-g-d-630-100
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-11-g-d-630-100#rfq
- **Length:** 0.100" (2.540mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)