# ZW-09-09-T-D-413-120
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-09-09-T-D-413-120
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-09-09-t-d-413-120
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-09-09-t-d-413-120#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.120" (3.048mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 18
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)