# ZW-07-10-L-D-475-215
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-07-10-L-D-475-215
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-07-10-l-d-475-215
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-07-10-l-d-475-215#rfq
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.215" (5.461mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)