# ZW-05-15-G-D-267-126
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-05-15-G-D-267-126
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-05-15-g-d-267-126
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-05-15-g-d-267-126#rfq
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.126" (3.200mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)