# ZW-05-12-S-D-638-110
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-05-12-S-D-638-110
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-05-12-s-d-638-110
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-05-12-s-d-638-110#rfq
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 30.0碌in (0.76碌m)
- **Length:** 0.110" (2.794mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)