# ZW-04-13-S-D-800-320
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-04-13-S-D-800-320
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-13-s-d-800-320
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-13-s-d-800-320#rfq
- **Length:** 0.320" (8.128mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)