# ZW-04-12-S-D-340-345
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-04-12-S-D-340-345
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-12-s-d-340-345
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-12-s-d-340-345#rfq
- **Length:** 0.345" (8.763mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)