# ZW-04-11-S-D-450-170
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-04-11-S-D-450-170
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-11-s-d-450-170
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-11-s-d-450-170#rfq
- **Length:** 0.170" (4.318mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)