# ZW-04-09-S-D-410-110
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-04-09-S-D-410-110
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-09-s-d-410-110
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-09-s-d-410-110#rfq
- **Length:** 0.110" (2.794mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)