# ZW-04-09-S-D-340-180
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-04-09-S-D-340-180
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-09-s-d-340-180
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-04-09-s-d-340-180#rfq
- **Length:** 0.180" (4.572mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)