# ZHD-SCE-1K-6.4-50-S1-4
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZHD-SCE-1K-6.4-50-S1-4
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zhd-sce-1k-6-4-50-s1-4
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zhd-sce-1k-6-4-50-s1-4#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **For Use With:** T200, T312M, T312Mi, T6112DS, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
- **Label Size:** 0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm)