Part Number: ZD-TG-AIP-11-P-18 Manufacturer: Sahara Case LLC Category: Computer Equipment Subcategory: Privacy Filters, Screen Protectors Product URL: https://distyparts.com/product/zd-tg-aip-11-p-18 RFQ URL: https://distyparts.com/product/zd-tg-aip-11-p-18#rfq Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/27/17/10/2717102-4093-ZD-TG-AIP-11-P-18-ND.jpg Summary: ZD-TG-AIP-11-P-18 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Sahara Case LLC and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: ZD-TG-AIP-11-P-18 is a privacy filters, screen protectors from Sahara Case LLC. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Applications: iPad Pro (1st Gen 2018, 2nd Gen 2020 and 3rd Gen 2021) Diagonal Screen Size: 11.0" (11.00", 279mm) Type: Screen Protector Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/sahara-case-llc Category Page: https://distyparts.com/category/computer-equipment/privacy-filters-screen-protectors Canonical URL: https://distyparts.com/product/zd-tg-aip-11-p-18