# XLM328100.000000X
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** XLM328100.000000X
- **Manufacturer:** Renesas
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/xlm328100-000000x
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/xlm328100-000000x#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 34mA
- **Frequency:** 100 MHz
- **Frequency Stability:** ±20ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.039" (1.00mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -20°C ~ 70°C
- **Output:** LVDS
- **Size:** 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 2.5V