# XLL536321.400000I
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** XLL536321.400000I
- **Manufacturer:** Renesas
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/xll536321-400000i
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/xll536321-400000i#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 100mA
- **Frequency:** 321.4 MHz
- **Frequency Stability:** ±25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.047" (1.20mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** LVDS
- **Size:** 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V