# X4BD20L1-50200G
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** X4BD20L1-50200G
- **Manufacturer:** TTM Technologies, Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/x4bd20l1-50200g
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/x4bd20l1-50200g#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 1.2GHz ~ 2.7GHz
- **Impedance:** 1:4, 50 / 200Ohm