# WP-127064-10-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** WP-127064-10-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Labels, Signs, Barriers, Identification
- **Subcategory:** Labels, Stickers, Decals - Blank
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/wp-127064-10-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/wp-127064-10-9#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/10/99/17/10991766-A117006-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Applications:** General
- **Color:** White
- **Label Type:** Die Cut
- **Length:** 0.500" (12.70mm) 1/2"
- **Material:** Polyester (PET)
- **Width:** 0.252" (6.40mm)