# WG-50NS20020010
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** WG-50NS20020010
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/wg-50ns20020010
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/wg-50ns20020010#rfq
- **Material:** Non-Silicone
- **Outline:** 200.00mm x 200.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 5.0W/m-K
- **Thickness:** 0.0394" (1.000mm)