# VMS15-20-M4-40-Z/25PK
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** VMS15-20-M4-40-Z/25PK
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/vms15-20-m4-40-z-25pk
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/vms15-20-m4-40-z-25pk#rfq
- **Color:** Black
- **Hardness:** 40 Shore M
- **Shape:** Cylindrical, Flat Top
- **Size:** 0.591" Dia (15.00mm)
- **Thickness:** 0.787" (20.00mm)