# VMDSC25-30-M6-40-Z/10PK
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** VMDSC25-30-M6-40-Z/10PK
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/vmdsc25-30-m6-40-z-10pk
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/vmdsc25-30-m6-40-z-10pk#rfq
- **Color:** Black
- **Hardness:** 40 Shore M
- **Size:** 0.984" Dia (25.00mm)
- **Thickness:** 1.181" (30.00mm)