# VLEUWLJTNF-125.000000
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** VLEUWLJTNF-125.000000
- **Manufacturer:** Taitien Electronics
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/vleuwljtnf-125-000000
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/vleuwljtnf-125-000000#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Absolute Pull Range (APR):** 卤30ppm
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 30mA
- **Frequency:** 125 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.148" (3.75mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** CMOS
- **Size:** 0.547" L x 0.358" W (13.90mm x 9.10mm)
- **Type:** VCXO
- **Voltage:** 3.3V