Part Number: V3A33-PGMPMF-S24 Manufacturer: ConductRF Category: Cable Assemblies Subcategory: Coaxial Cables (RF) Product URL: https://distyparts.com/product/v3a33-pgmpmf-s24 RFQ URL: https://distyparts.com/product/v3a33-pgmpmf-s24#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/61/12/23/611223-2210-V2A28-PMLS1-S08-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/61/36/99/613699-2210-V3A33-PGMPMF-S08-ND.jpg Summary: V3A33-PGMPMF-S24 is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by ConductRF and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: V3A33-PGMPMF-S24 is a coaxial cables (rf) from ConductRF. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: 1st Connector: SMPS Plug 1st Contact Gender: Male 2nd Connector: SMPM Plug 2nd Contact Gender: Male Cable Type: 0.047" Flexible Cable Color: Black Features: Shielded Frequency: 18 GHz Length: 24.00" (609.60mm) Style: SMPS to SMPM Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/conductrf Category Page: https://distyparts.com/category/cable-assemblies/coaxial-cables-rf Canonical URL: https://distyparts.com/product/v3a33-pgmpmf-s24