# UDZVTE-173.9B
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** UDZVTE-173.9B
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/udzvte-173-9b
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/udzvte-173-9b#rfq
## Technical Specifications
- **Current:** 5 µA @ 1 V
- **Impedance (Max) (Zzt):** 100 Ω
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -55°C ~ 150°C
- **Power:** 200 mW
- **Supplier Device Package:** UMD2
- **Voltage:** 3.9 V