# TW-15-12-G-D-800-150
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TW-15-12-G-D-800-150
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tw-15-12-g-d-800-150
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tw-15-12-g-d-800-150#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 20.0碌in (0.51碌m)
- **Length:** 0.150" (3.810mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 30
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.079" (2.00mm)
- **Row Spacing:** 0.079" (2.00mm)