# TW-05-09-L-D-120-120
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TW-05-09-L-D-120-120
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tw-05-09-l-d-120-120
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tw-05-09-l-d-120-120#rfq
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.120" (3.048mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.079" (2.00mm)
- **Row Spacing:** 0.079" (2.00mm)