# TTMS-12.7-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TTMS-12.7-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/ttms-12-7-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/ttms-12-7-9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Size:** 0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)