# TN-191114-15-9
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TN-191114-15-9
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Labels, Signs, Barriers, Identification
- **Subcategory:** Labels, Stickers, Decals - Blank
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tn-191114-15-9
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tn-191114-15-9#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)