# TLSM-L50HM25ST1-312.500M
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TLSM-L50HM25ST1-312.500M
- **Manufacturer:** Transko Electronics, Inc.
- **Category:** Crystals, Oscillators, Resonators
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tlsm-l50hm25st1-312-500m
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tlsm-l50hm25st1-312-500m#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 100mA
- **Frequency:** 312.5 MHz
- **Frequency Stability:** 卤50ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.063" (1.60mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** 0°C ~ 70°C
- **Output:** LVDS
- **Size:** 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 2.5V