# THT-127-427-3
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** THT-127-427-3
- **Manufacturer:** Brady Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tht-127-427-3
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tht-127-427-3#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White, Transparent
- **Label Size:** 2.20" W x 0.50" L (55.9mm x 12.7mm)