# TG-A6200F-310-310-3.0
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TG-A6200F-310-310-3.0
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tg-a6200f-310-310-3-0
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tg-a6200f-310-310-3-0#rfq
- **Material:** Silicone
- **Outline:** 310.00mm x 310.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 5.0W/m-K
- **Thickness:** 0.118" (3.00mm)