# TG-A6200F-150-150-2.0
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TG-A6200F-150-150-2.0
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tg-a6200f-150-150-2-0
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tg-a6200f-150-150-2-0#rfq
- **Material:** Silicone
- **Outline:** 150.00mm x 150.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 5.0W/m-K
- **Thickness:** 0.0790" (2.000mm)