# TG-A482K-320-320-0.2-0
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** TG-A482K-320-320-0.2-0
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/tg-a482k-320-320-0-2-0
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/tg-a482k-320-320-0-2-0#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Red
- **Material:** Silicone
- **Outline:** 320.00mm x 320.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 2.3W/m-K
- **Thickness:** 0.0080" (0.203mm)