# T69-225-225-0.017-1A
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T69-225-225-0.017-1A
- **Manufacturer:** t-Global Technology
- **Category:** Thermal
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t69-225-225-0-017-1a
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t69-225-225-0-017-1a#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Adhesive:** Adhesive - One Side
- **Color:** Gray
- **Material:** Graphite
- **Outline:** 225.00mm x 225.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 11W/m-K
- **Thickness:** 0.0007" (0.017mm)