# T62-30-30-0.13
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T62-30-30-0.13
- **Manufacturer:** t-Global Technology
- **Category:** Thermal
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t62-30-30-0-13
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t62-30-30-0-13#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/86/76/58/8676586-1168-2094-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Black
- **Material:** Graphite
- **Outline:** 30.00mm x 30.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 20W/m-K
- **Thickness:** 0.0050" (0.127mm)