# T400X000YS1
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T400X000YS1
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t400x000ys1
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t400x000ys1#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Green
- **Label Size:** 4.00" W x 1.20" L (101.6mm x 30.4mm)