# T400X000Y81
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T400X000Y81
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t400x000y81
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t400x000y81#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Yellow
- **Label Size:** 4.00" W x 1.20" L (101.6mm x 30.4mm)