# T2K-229064-10-9-80
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T2K-229064-10-9-80
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Labels, Signs, Barriers, Identification
- **Subcategory:** Labels, Stickers, Decals - Blank
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t2k-229064-10-9-80
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t2k-229064-10-9-80#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **For Use With:** Thermal Transfer Printer
- **Label Size:** 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)