# T200X000YW1
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T200X000YW1
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t200x000yw1
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t200x000yw1#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/66/00/1366001-298-23614-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Red
- **Label Size:** 2.00" W x 1.20" L (50.8mm x 30.4mm)