# T200X000YS1
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T200X000YS1
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t200x000ys1
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t200x000ys1#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/66/00/1366000-298-23612-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Green
- **Label Size:** 2.00" W x 1.20" L (50.8mm x 30.4mm)