# T200X000YQ1
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T200X000YQ1
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t200x000yq1
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t200x000yq1#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** Blue
- **Label Size:** 2.00" W x 1.20" L (50.8mm x 30.4mm)