# T-WORK9000-80-80-0.5
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** T-WORK9000-80-80-0.5
- **Manufacturer:** Shiu Li Technology Co., Ltd.
- **Category:** Thermal
- **Subcategory:** Pads, Sheets
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/t-work9000-80-80-0-5
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/t-work9000-80-80-0-5#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Adhesive:** Tacky - Both Sides
- **Color:** Brown
- **Material:** Silicone
- **Outline:** 80.00mm x 80.00mm
- **Shape:** Square
- **Thermal Conductivity:** 20W/m-K
- **Thickness:** 0.020" (0.50mm)