Part Number: SXT22417DC07-24.000M Manufacturer: Suntsu Electronics, Inc. Category: Crystals, Oscillators, Resonators Subcategory: Crystals Product URL: https://distyparts.com/product/sxt22417dc07-24-000m RFQ URL: https://distyparts.com/product/sxt22417dc07-24-000m#rfq Datasheet URL: https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/72/15/77/7215770-2388-SXT22418EC16-26.000M-ND.pdf Image URL: https://static.distyparts.com/disty-files/images/72/15/46/7215464-2388-SXT32417AA07-27.000M-ND.jpg Summary: SXT22417DC07-24.000M is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Suntsu Electronics, Inc. and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: SXT22417DC07-24.000M is a crystals from Suntsu Electronics, Inc.. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ω Frequency: 24 MHz Frequency Stability: ±25ppm Frequency Tolerance: ±20ppm Height: 0.026" (0.65mm) Load Capacitance: 17pF Mounting Type: Surface Mount Operating Mode: Fundamental Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Size: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Type: MHz Crystal Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: Yes Image Available: Yes Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/suntsu-electronics-inc Category Page: https://distyparts.com/category/crystals-oscillators-resonators/crystals Canonical URL: https://distyparts.com/product/sxt22417dc07-24-000m