# SW4-090105AN5NF
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** SW4-090105AN5NF
- **Manufacturer:** L3 Narda-MITEQ
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** RF Switches
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/sw4-090105an5nf
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/sw4-090105an5nf#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Circuit:** SP4T
- **Frequency Range:** 9GHz ~ 10.5GHz
- **RF Type:** General Purpose
- **Supplier Device Package:** Module
- **Test Frequency:** 10.5GHz
- **Topology:** Absorptive
- **Voltage:** 15V