# SQG32L3C381N-400.000M
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** SQG32L3C381N-400.000M
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/sqg32l3c381n-400-000m
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/sqg32l3c381n-400-000m#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 40mA
- **Frequency:** 400 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.045" (1.15mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -30°C ~ 85°C
- **Output:** LVDS
- **Size:** 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 3.3V