# SLBL18-2R450G-05-02T
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** SLBL18-2R450G-05-02T
- **Manufacturer:** SUNLORD
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/slbl18-2r450g-05-02t
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/slbl18-2r450g-05-02t#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 2.4GHz ~ 2.5GHz
- **Impedance:** 50 / 50Ohm