# SFSD-15-28-G-03.26-D-NDS
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** SFSD-15-28-G-03.26-D-NDS
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/sfsd-15-28-g-03-26-d-nds
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/sfsd-15-28-g-03-26-d-nds#rfq
- **Features:** Polarizing Key
- **Length:** 0.272' (82.80mm, 3.26")
- **Number of Positions:** 30
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)