# SFSD-15-28-G-03.25-D-NUS
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** SFSD-15-28-G-03.25-D-NUS
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/sfsd-15-28-g-03-25-d-nus
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/sfsd-15-28-g-03-25-d-nus#rfq
- **Features:** Polarizing Key
- **Length:** 0.271' (82.55mm, 3.25")
- **Number of Positions:** 30
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)