# SFSD-10-30-H-03.25-DR-NDX
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** SFSD-10-30-H-03.25-DR-NDX
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/sfsd-10-30-h-03-25-dr-ndx
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/sfsd-10-30-h-03-25-dr-ndx#rfq
- **Length:** 0.271' (82.55mm, 3.25")
- **Number of Positions:** 20
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.050" (1.27mm)