# S325025T-25.000-X-M
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S325025T-25.000-X-M
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s325025t-25-000-x-m
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s325025t-25-000-x-m#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 8mA
- **Frequency:** 25 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.047" (1.20mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -40°C ~ 85°C
- **Output:** HCMOS
- **Size:** 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 2.5V