# S218025T-26.000-CT
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S218025T-26.000-CT
- **Subcategory:** Oscillators
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s218025t-26-000-ct
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s218025t-26-000-ct#rfq
- **Base Resonator:** Crystal
- **Current:** 5mA
- **Frequency:** 26 MHz
- **Frequency Stability:** 卤25ppm
- **Function:** Enable/Disable
- **Height:** 0.037" (0.95mm)
- **Mounting Type:** Surface Mount
- **Operating Temperature:** -20°C ~ 70°C
- **Output:** HCMOS
- **Size:** 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- **Type:** XO (Standard)
- **Voltage:** 1.8V