# S200X650YAJ
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** S200X650YAJ
- **Manufacturer:** Panduit Corporation
- **Category:** Cables, Wires - Management
- **Subcategory:** Labels, Labeling
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/s200x650yaj
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/s200x650yaj#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/13/65/79/1365795-298-18729-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **For Use With:** Laser and Ink Jet Printers
- **Label Size:** 2.00" x 6.50" (50.8mm x 165.1mm)